Profil Zaufany - bswartkowice.pl

Przejdź do treści
PROFIL ZAUFANY - POTWIERDZANIE TOŻSAMOŚCI
Bank Spółdzielczy w Wartkowicach w ramach usługi SGB ID oferuje swoim Klientom posiadaczom kont internetowych, bezpieczną weryfikację tożsamości drogą elektroniczną w usługach komercyjnych i publicznych.
 
Usługa SGB ID przygotowana w ramach współpracy z KIR S.A. umożliwia Klientowi:
  • utworzyć Profil zaufany, dzięki któremu może korzystać z usług e-administracji przez Internet,
  • podpisywać za pomocą Profilu zaufanego dokumenty w urzędach publicznych,
  • identyfikować swoją tożsamość np. w firmach ubezpieczeniowych, placówkach medycznych – szczegółowa lista firm znajduje na stronie mojeID.
     
Przy pomocy kilku kliknięć na dowolnym urządzeniu z dostępem do przeglądarki internetowej i w dowolnym czasie Klient może w bezpieczny sposób potwierdzić swoją tożsamość, zachowując jednocześnie bezpieczeństwo i kontrolę nad przekazywanymi informacjami.
 
SGB ID to uniwersalne rozwiązanie, które pozwala na potwierdzanie tożsamości m.in. na tych platformach usług publicznych:
         
SGB ID - usługa, proces krok po kroku
Film informacyjny - Profil Zaufany
Bank Spółdzielczy w Wartkowicach z siedzibą w Wartkowicach 99-220 Wartkowice, ul. Targowa 12, wpisany przez Sąd Rejonowy w Łodzi XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym za nr 0000117250, NIP:8281011234, REGON:000502948, Bank Spółdzielczy w Wartkowicach podlega nadzorowi
Komisji Nadzoru Finansowego
CODE SWIFT: GBWCPLPP
Wróć do spisu treści