Płatności mobilne - bswartkowice.pl

Przejdź do treści
Xiaomi Pay
Z naszym bankiem załacisz zegarkiem
Dzięki Xiaomi Pay Klient może dokonać płatności zbliżeniowych za pomocą smartbandów Xiaomi z modułem NFC i smartfona dowolnej marki. Wszystkie transakcje są bezpieczne i stale chronione dzięki tokenizacji.

Google Pay - G Pay
Z naszym bankiem załacisz zegarkiem


Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia w Internecie, sklepach stacjonarnych i aplikacjach. Pozwala na wygodne płatności poprzez zbliżenie telefonu do terminala płatniczego tak, jak zwykłą kartą. Transakcje powyżej 100 zł wymagają potwierdzenia kodem PIN na terminalu.

Garmin Pay
Z naszym bankiem załacisz zegarkiem
Garmin Pay
Usługa Garmin Pay to transakcje zbliżeniowe opracowane z myślą o osobach będących w ciągłym ruchu. Usługa Garmin Pay umożliwia szybkie i proste dokonywanie zakupów przy użyciu wyłącznie zegarka.
Apple Pay
Dodaj swoją kartę SGB do Apple Pay
Apple Pay to łatwiejszy i bezpieczniejszy sposób płacenia w sklepach, aplikacjach i internecie. Klient może błyskawicznie zapłacić za pomocą urządzeń, których używa na co dzień. Apple Pay to także bezpieczniejsza i szybsza metoda płatności w sieci i aplikacjach, która nie wymaga zakładania kont ani wypełniania długich formularzy.
Bank Spółdzielczy w Wartkowicach z siedzibą w Wartkowicach 99-220 Wartkowice, ul. Targowa 12, wpisany przez Sąd Rejonowy w Łodzi XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym za nr 0000117250, NIP:8281011234, REGON:000502948, Bank Spółdzielczy w Wartkowicach podlega nadzorowi
Komisji Nadzoru Finansowego
CODE SWIFT: GBWCPLPP
Wróć do spisu treści