dobry_start_500_plus - bswartkowice.pl

Przejdź do treści
Rodzina 500+
Dobry Start - 300zł dla ucznia.
Wniosek o świadczenie w ramach programu Dobry Start

Szanowni Klienci,
korzystając z naszej Bankowości Internetowej można ponownie wnioskować o świadczenie w ramach programu "Dobry Start" 300+.

Termin składanaia wniosków od 01 lipca 2021r. do 30 listopda 2021r.

Opis programu
Świadczenie  w ramach programu „Dobry Start” przysługuje raz w roku na każde dziecko  uczące się w szkole do ukończenia 20 lub – w przypadku dzieci  niepełnosprawnych – 24 roku życia.
Wniosek o świadczenie z  programu „Dobry Start” można składać tylko eletronicznie online np. poprzez kanał bankowości elektronicznej w naszym Banku.

 Wsparcie z programu „Dobry Start” przysługuje wyłącznie dzieciom  uczącym się w szkole. Program nie obejmuje dzieci realizujących  przygotowanie przedszkolne ani w przedszkolu, ani w tzw. „zerówce”  prowadzonej w szkole.

Po złożeniu wniosku, ZUS sprawdzi, czy masz profil na portalu Platformy  Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, czyli w systemie informatycznym ZUS, za  pośrednictwem którego można załatwiać sprawy w ZUS przez Internet – bez  wychodzenia z domu.
Jeśli nie – ZUS założy taki profil, a potwierdzenie założenia profilu prześle na adres e-mail, który podasz  we wniosku. Natomiast na numer telefonu z wniosku otrzymasz jednorazowe  hasło, które musisz zmienić przy pierwszym logowaniu do PUE ZUS. Informujemy, że dzięki profilowi PUE ZUS załatwisz większość spraw w ZUS przez Internet.

Więcej informacji o programie:

Wniosek o świadczenie w ramach programu Rodzina 500+

Szanowni Klienci,
korzystając z naszej Bankowości Internetowej można wnioskować o świadczenie w ramach programu "Rodzina" 500+.

Aby złożyć wniosek należy zalogować się do Bankowości Internetowej, przejść do zakładki "Świadczenia", wypełnić go i wysłać elektronicznie.

Termin składanaia wniosków od 01 czerwca 2021r. do 31 maja 2022r.

Więcej informacji o programie:

Bank Spółdzielczy w Wartkowicach z siedzibą w Wartkowicach 99-220 Wartkowice, ul. Targowa 12, wpisany przez Sąd Rejonowy w Łodzi XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym za nr 0000117250, NIP:8281011234, REGON:000502948, Bank Spółdzielczy w Wartkowicach podlega nadzorowi
Komisji Nadzoru Finansowego
CODE SWIFT: GBWCPLPP
Wróć do spisu treści