Aktualności strona 03 - bswartkowice.pl

Przejdź do treści
EXPRESS ELIXIR
Przelewy Express Elixir już dostępne w Bankach Spółdzielczych SGB! Jest to pierwszy w Polsce i drugi w Europie profesjonalny system rozliczeniowy, umożliwiający bezpośrednią realizację przelewów natychmiastowych.
GOOGLE PAY - G PAY
Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia w Internecie, sklepach stacjonarnych i aplikacjach. Pozwala na wygodne płatności poprzez
zbliżenie telefonu do terminala płatniczego tak, jak zwykłą kartą.
APPLE PAY
Apple Pay to łatwiejszy i bezpieczniejszy sposób płacenia w sklepach, aplikacjach i internecie. Możesz błyskawicznie zapłacić za pomocą urządzeń, których używasz na co dzień.
GARMIN PAY
Usługa Garmin Pay to transakcje zbliżeniowe opracowane z myślą o osobach będących w ciągłym ruchu. Niezależnie od tego, czy chcesz wypić filiżankę kawy po porannym biegu czy przekąsić coś podczas przejażdżki.
informacja
GODZINY GRANICZNE
Godziny graniczne przyjmowania zleceń płatniczych w Banku Spółdzielczym w Wartkowicach.

Bank Spółdzielczy w Wartkowicach z siedzibą w Wartkowicach 99-220 Wartkowice, ul. Targowa 12, wpisany przez Sąd Rejonowy w Łodzi XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym za nr 0000117250, NIP:8281011234, REGON:000502948, Bank Spółdzielczy w Wartkowicach podlega nadzorowi
Komisji Nadzoru Finansowego
CODE SWIFT: GBWCPLPP
Wróć do spisu treści