Aktualności strona 02 - bswartkowice.pl

Przejdź do treści
informacja
KOMUNIKAT INFORMACYJNY - ŚWIADCZENIE "RODZINA 500+" Z RZĄDOWEGO PROGRAMU.
Szanowni Klienci!
Bank Spółdzielczy w Wartkowicach informuje, że od dnia 01.02.2021r. można składać elektronicznie za pomocą Bankowości Internetowej wnioski o świadczenie "Rodzina 500+" z rządowego programu.

informacja
KOMUNIKAT DLA KLIENTÓW
Stanowisko banków w zakresie ujednolicenia zasad oferowania dalszych narzędzi pomocowych dla klientów sektora bankowego w związku z reaktywacją wytycznych EBA.
KOMUNIKAT DLA KLIENTÓW - ZMIANY W ZAKRESIE FUNKCJONOWANIA USŁUGI 3D SECURE.
Szanowni Państwo!

W najbliższych tygodniach zaczną obowiązywać ważne zmiany w zakresie funkcjonowania usługi 3D Secure, dlatego poniżej przypominamy istotne informacje:
 • Z dniem 31 października br. wejdą w życie zmiany w zakresie funkcjonowania usługi 3D Secure dla wszystkich kart wydanych w ramach Zrzeszenia SGB. Od tego dnia podczas płatności internetowych z wykorzystaniem usługi 3D Secure obowiązkowe będzie tzw. silne uwierzytelnienie, czyli potwierdzanie transakcji metodą :

Podanie odpowiedzi na pytanie weryfikacyjne ustalone wcześniej w Banku oraz podanie kodu
      przesłanego za pomocą sms na numer telefonu komórkowego powiązanego z kartą klienta.”
 
 • Od 28 września br. – podczas wizyty w Banku klienci będą mieli możliwość dokonania zmiany weryfikacji transakcji internetowych
  z wykorzystaniem usługi 3D Secure.
Sama metoda działać będzie od 31 października br.
 • Do 30 października br. transakcje internetowe potwierdzane będą nadal za pomocą dotychczasowych metod (hasło statyczne
  lub hasło 3D Secure - kod wysłany sms).

UWAGA: jeżeli posiadacz karty nie zmieni metody potwierdzania transakcji z wykorzystaniem usługi 3D Secure (odpowiedź na pytanie weryfikacyjne + sms), od dnia 31 października br. nie zapłaci za transakcje wykonywane w Internecie, jeżeli wymagane będzie dodatkowe potwierdzenie.
 
informacja
informacja
KOMUNIKAT DLA KLIENTÓW
Szanowni Państwo!
Na podstawie uchwały Zarządu z dnia 8 września 2020 roku wprowadza się zmiany do Taryfy prowizji i opłat za czynności i usługi bankowe.
SPRAWDŹ
INFORMACJA
Bank Spółdzielczy w Wartkowicach informuje, że od dnia 7 sierpnia 2020 roku został wprowadzony dla klientów niebędących Klientami SGB
i zrzeszonych Banków Spółdzielczych limit w wysokości 500 PLN na pojedynczą transakcję wypłaty gotówki z bankomatów obsługiwanych przez systemy IT Card.
Zarząd Banku
informacja
informacja
ZMIANA LIMITÓW TRANSAKCJI ZBLIŻENIOWYCH DOWOLNĄ KARTĄ BEZ PIN DO 100 ZŁ.
Klienci Banków Spółdzielczych SGB przy zakupach  mogą już korzystać z limitu 100,00 zł w transakcjach zbliżeniowych kartą Visa i Mastercard bez podawania numeru PIN.  
 
Jeśli to karta Mastercard, z której już korzystasz, lub nowa karta Visa – nie musisz nic robić, by aktywować nowe limity transakcji. W przypadku karty Visa, którą już posiadasz – usługa zacznie działać po wykonaniu jednej transakcji stykowej.
 
Pamiętaj: płatność bez PIN-u zwiększa Twoje bezpieczeństwo w dobie koronawirusa.
 
Przypominamy, że korzystając z cyfrowych portfeli Apple Pay, Garmin Pay i Google Pay nie musisz podawać PIN-u niezależnie od limitu. W tym przypadku PIN zastępują zabezpieczenia Twojego smartfona lub smartwatcha.
MIKRORACHUNEK PODATKOWY
Mikrorachunek podatkowy - sprawdź kto go powinien mieć i jakie jest jego przeznaczenie.
informacja
WYNIKI LOTERII PROMOCYJNEJ "KREDYT GOTÓWKOWY 2019"


Szanowni klienci,
w dniu 13.11.2019 roku w siedzibie SGB-Banku S.A. w Poznaniu w obecności Wewnętrznej Komisji Nadzoru odbyło się losowanie nagród I i II stopnia Loterii promocyjnej „Kredyt gotówkowy 2019”,  w której uczestniczył m.in. Bank Spółdzielczy w Wartkowicach.

Dla Klientów naszego Banku wylosowano nagrody II stopnia:
  • tablet Lenovo TAB E10 o wartości 549,00 zł brutto,
  • słuchawki bezprzewodowe JBL o wartości 180,00 zł brutto,
  • powerbank o pojemności 16000 mAh o wartości 100,00 zł brutto.Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zachęcamy wszystkich Klientów naszego Banku do udziału w kolejnych promocjach!
MECHANIZM PODZIELONEJ PŁATNOŚCI (MPP) (SPLIT PAYMENT)
Mechanizm podzielonej płatności (MPP) (split payment) - kogo obowiązuje i jak funkcjonuje.
Bank Spółdzielczy w Wartkowicach z siedzibą w Wartkowicach 99-220 Wartkowice, ul. Targowa 12, wpisany przez Sąd Rejonowy w Łodzi XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym za nr 0000117250, NIP:8281011234, REGON:000502948, Bank Spółdzielczy w Wartkowicach podlega nadzorowi
Komisji Nadzoru Finansowego
CODE SWIFT: GBWCPLPP
Wróć do spisu treści